محتوای ویدیویییادداشت

مشاوره تبلیغات نیست، درست مشاوره بدهیم

مشاور تامین کننده اطلاعات مورد نیاز کاربر است

مشاوره، تبلیغ نیست که مدام کالا و محصولات خود را به کاربر عرضه کنیم. متاسفانه برخی فعالان سایبری علیرغم ناتوانی در ارائه مشاوره کامل به خودشان اجازه می‌دهند که از این عنوان استفاده کنند مشاوره ارائه کنند. دوستان مهمترین نکته در مشاوره دادن آگاهی از ابعاد مسولیت زا و تعهد آفرین این موضوع است. مشاوره یعنی من بررسی کردم و می‌توانی روی حرفم حساب کنی. این کم چیزی نیست، اگر درست بررسی نکرده باشیم نتایج نامطلوبی برای مشاوره گیرنده ایجاد می‌شود و…

 مشاوری برای نویسندگی

چه بنویسم، چگونه بنویسم، کاش یکی بود که همیشه نوشته‌هایم را چک می‌کرد! یک کارشناس که همیشه در دسترس باشد تا وقتی ایده یا موضوعی دارم، به من بگوید چه بنویسم و چگونه بنویسم!

کارشناس تولید محتوا

یک مشاور خوب برای نوشتن خوب و خوب نوشتن

این نخستین دستاورد طلایی شما در سایت 1matn است و مهمترین راهبرد تبلیغاتی ما در آستانه آغاز یک جشنواره همیشگی بنام “سرویس تولید محتوای فارسی”

مشاوره‌های آموزشی برای تولید محتوا

ما به شما مشاوره های طلایی می‌دهیم. به شما می‌گوییم چگونه بنویسید تا محتوایی تاثیرگذار داشته‌ باشید. ظرفیت‌های سوژه‌هایی که دارید را به شما می‌گوییم؛ آسیب‌های پیش‌رو را مطرح می‌کنیم و احیاناً راهکارهای برون رفت از آن را به شما پیشنهاد می‌دهیم.

فرض کنید می‌خواهید یک مقاله علمی بنویسید، یک رزومه یا یک اعلامیه دعوت به همکاری، تحقیق، معرفی محصول یا هر نوشتار دیگر؛ اصلا فرض کنید برای گروهتان یک اسم خوب می‌خواهید؛ یا می‌خواهید دامنه انتخاب کنید؛ در همه این مواد می‌توانیم به شما کمک کنیم.

مشاور تولید محتوا

یکی از دستاوردهای ما در ۱۵ سال مطالعه و تدریس؛ تسلط بر ابزارها و تکنیکٍ‌های تولید محتواست؛ خوب حرف زدن و نیز، حرف خوب زدن را به شما می‌آموزیم.

 پس از یک دوره سه ماهه، خلاق و نیرومند؛ اسم و رسمی میان واژه‌ها برای خودتان پیدا می‌کنید! با کلمه‌ها دوست و صمیمی می‌شوید؛ آنقدر که جمله‌ها شما را به اسم صدا می‌زنند!

چگونه محتوای میلیونی تولید کنیم؟!

دوستان! موضوع‌تان هر چه باشد، زمینه کاری شما هر چه که هست، کارشناسان ما می‌توانند در بهبود محتوای شما تاثیرات چشمگیری داشته باشند. کافیست شما هم مانند ده‌ها سایت و سازمان و کسب‌وکار دیگر، ازخدمات مشاوره در سرویس تولید محتوای فارسی بهره بگیرید.ل

1matn  فیلم آموزش مدیریت وردپرس با گوشی (اندروید و آیفون)

مشاوره تولید محتوا رایگان

این سرویس رایگان بوده و خوب است بدانید ما بودجه تبلیغاتی سایتمان را بجای صرف کردن برای بنر و کلیپ و تبلیغ، برای استخدام کارشناسان این سرویس هزینه کردیم و اطمینان داریم که بازخورد مثبت این کار از هر تبلیغ دیگری برای ما سودمندتر است. خلاصه اینکه ما برای کمک به شما بسیار با انگیزه و جدی هستیم. آیا این برای توسعه کسب و کار شما مفید است؟

 

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *